آرامش و شادی با خوردن بیسکویت

ارامش با بیسکویت

برای اینکه بتوانید به شادی و انرژی مثبت دست پیدا کنید یا بتوانید اضطراب های هر روز را از خودتان دور کنید،شرکت در سمینارهای شاد زیستن یا در دوره های متفاوت شاید نتوانند کاری برایتان انجام دهد.

شاید راه شاد بودن بسیار راحت تر از چیزی است که بنظر می آید که همه روان شناسان سعی می کنند با هر روش ممکن به بقیه بگویند.

ذهن تان را باید چند وقت یک بار از فکرهای منفی پاک کنید و به سمت تفکرات مثبت و انرژی بخش حرکت کنید.

در زندگی عصر حاضر و افزایش روزافزون استرس در زندگی روزانه،همه افراد چه یک کارمند ساده باشند یا یک مدیر سطح بالا استرس بخش جدایی ناپذیر زندگی شان شده است،شاید لحظه ای بتوانید به خودتان استراحت دهید و خودتان را به یک میان وعده خوشمزه مهمان کنید.بیسکویت می تواند به عنوان یک میان وعده یا عصرانه لذیذ،لحظاتی خوش و خاطره انگیز را در ذهن شما ثبت کند،پس آن را از یاد نبرید.
کسانی که به بیسکویت خوردن علاقه وافری دارند،افرادی احساسی و باعاطفه هستند.

اکثر ما پس از خوردن مواد خوراکی شیرین مانند شیرینی یا بیسکویت احساس خوشایندی را در وجودشان حس می کنند که این احساس بر اثر ترشح شدن هورمون دوپامین بوده و دوست دارند این تجربه را باز تکرار کنند.

بیسکویت خوردن در افراد احساس کودکی شان را در وجودشان زنده می کند و بعد از آن،احساس آرامش به سراغشان می آید.

بیشتر افراد بعد از خوردن بیسکویت،خاطرات خوب گذشته شان را به یاد می آورند و در ذهن شان مشغول به مرور آنچه در گذشته اتفاق افتاده،می شوند.

همین حالا ممکن است هر فکری به ذهن شما خطور کند،چه مثبت چه منفی.بهتر است فکر مثبت را پیش خود نگه دارید اما فکر منفی را هر چه سریعتر بفرستید پی کارش.هرچه بیشتر این تمرین را انجام دهید متوجه می شوید که بیشتر اوقات افکار مثبت بیشتری ذهن تان را پر کرده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *