آیا بیسکویت برای نوزاد مناسب است؟

بیسکویت

در ترکیبات بیسکویت تخم مرغ به کار رفته است و بیسکویت برای نوزاد به عنوان غذا یا کمک غذا نوزاد نیازمند دقت کافی می باشد.

به همین خاطر توصیه می شود که بعد از 9 ماهگی به نوزاد خود بیسکویت بدهید.

مصرف بیسکویت برای کودک زیر 9 ماه توصیه نمی شود و می تواند مشکلاتی مانند یبوست و کمبود آهن را برای نوزاد به همراه داشته باشد.

بیسکویت برای نوزاد

چه چیزی می تواند غذای کمکی برای نوزاد باشد؟

بهتر است به شیرخوران خود میان وعده های غذایی بدهید زیرا نوزادانی که میان وعده نمی خورند و هر زمان که گرسنه شوند فقط شیر مادر را مصرف می کنند در نتیجه بدنشان مواد مغذی کمتری بدست می آورد و در آینده قد و وزن شان به اندازه کافی رشد نخواهد کرد.
2 میان وعده اسان برای نوزاد شما :

1-حلوا با آرد برنج یا آرد گندم

2-چند عدد بیسکویت

می توانید حتی از 9 ماهگی به کودکتان بیسکویت را به عنوان غذای کمکی بدهید.زمانی که نوزاد نزدیک 8 ماهگی اش شده است می توانید بیسکویت را نرم کنید و آن را در فرنی و شیر به او بدهید.از 8 ماه به بعد اگر نوزاد برای خوردن بیسکویت اذیت نمی شود،تکه های ریز بیسکویت را می توانید به نوزاد خود بدهید.

بسیاری از بیسکویت های موجود در بازار دارای روغن هیدروژنه یا همان چربی ترانس می باشند که باعث افزایش عمر محصولات خوراکی شده اما باعث کاهش عمر مصرف کننده می شوند که حتی می توانند باعث بیماری هایی در کودک شما بشوند.
به همین علت برند آوند تمامی بیسکویت های خود از جمله بیسکویت شهد خرما،بیسکویت با طعم آناناس و بیسکویت با طعم نارگیل را از روغن بدون ترانس تهیه می کند تا سلامت کودک شما را تضمین کند.

برای اطلاع از اینکه در بیسکویت روغن ترانس وجود دارد یا خیر کافی است که در هنگام خرید بیسکویت برچسب ارزش مواد غذایی را بخوانید و از نبود روغن ترانس مطمئن شوید.

بیسکویت برای نوزاد

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *