آیا می دانید چه عصرانه ای سالم تر است؟

عصرانه سالم

عصرانه،میان وعده ای است که در زمان بین ناهار تا شام خورده می شود که توصیه می شود حتما هر فرد میان وعده ها را در رژیم غذایی خود قرار دهد.توصیه می شود به جای فقط 3 وعده غذای اصلی ، 3 وعده غذای اصلی و  2 میان وعده در سبک زندگی تان قرار دهید.به دلیل لینکه این میان وعده ها جلوی افت قند خون و احساس گرسنگی را میگیرند.

عصرانه غنی از کربوهیدرات را انتخاب کنید

وقتی صحبت از عصرانه می شود هر فردی هر چیزی که هوس می کند را انتخاب می کند و می تواند به سراغ نان و پنیر یا بیسکویت یا مواد خوراکی دیگری برود.البته بیسکویت منبع غنی از کربوهیدرات است می تواند انتخابی سالمی برای سیر کردن شما در این زمان باشد.
به منظور هر چه سالم تر بودن عصرانه و مضرات چربی ترانس بهتر است بیسکویت تهیه شده از روغن بدون ترانس را در الویت قرار دهید.برند آوند محصولات متنوعی از بیسکویت مانند بیسکویت با طعم فندق یا بیسکویت با طعم آناناس را در اختیار تمام مشتری ها قرار می دهد.

پیشنهاد می شود در زمان خوردن عصرانه،مواد غذایی در حد و اندازه یک وعده غذایی مصرف نکنیم به دلیل اینکه بیشتر افراد بعد از آن زمان فعالیت بدنی کمی دارند و بعید به نظر میرسد که بدنتان بتواند انرژی دریافتی را تا آن زمان مصرف کند.

نکته ای مهم که در مورد عصرانه باید بدانید

بین وعده ناهار و شام فاصله طولانی قرار دارد و به طور معمول احساس گرسنگی به شما دست میدهد،متخصصین تغذیه می گویند: بیشتر افراد فورآ به سراغ هر خوراکی می روند و می خواهند فقط سیر شوند و اغلب خوراکی های مضری را انتخاب می کنند که بهتر است سراغ خوراکی های ساده و سالمی مانند میوه ها یا خرما یا بیسکویت بروند و از این مواد خوراکی به عنوان یک عصرانه سالم بهره ببرند.
این مواد خوراکی عصرانه سالمی می باشند،زیرا چند کار را به خوبی انجام می دهند هم رفع گرسنگی می کنند و هم بعضی ویتامین ها را برای بدن فراهم می کنند و همچنین مانع مصرف کردن عصرانه ناسالم می شوند.

عصرانه سالم

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *