آیا می دانید کنجد در بیسکویت کنجدی دارای چه فوایدی می باشد ؟

بیسکویت کنجدی

دانه های کنجدی که بر روی بیسکویت کنجدی هستند، دانه های روغنی می باشند که از چربی اشباع نشده تشکیل شده است.نزدیک به 75 درصد این دانه روغنی را روغن و پروتئین و حدود 25 درصد دیگر آن کربوهیدرات و فیبر می باشد.

در کنجد ویتامین های گروه B و کلسیم و روی و فسفر نیز وجود دارد.در این مقاله چند خاصیت کنجد و بیسکویت کنجدی را برای سلامت هر فرد شرح می دهیم.

شرکت آوند به منظور اینکه محصولی سالم را به مشتریان خود عرضه کند از روغن بدون ترانس در تولید بیسکویت کنجد با طعم هل،بیسکویت شهد خرما و بیسکویت زعفرانی استفاده میکند.
خواص متعدد کنجد از جمله کم کردن احتمال سکته قلبی تا آرام کردن دندان درد به احتمال زیاد توجه تان را جلب می کند.

 

کنجد بهترین دانه روغنی برای کاهش کلسترول

کنجد در ترکیبات خود حاوی ترکیباتی می باشد که کلسترول خون را کاهش می دهد.با توجه به تحقیقات صورت گرفته،اثبات شده که کنجد سرشار از فیتواسترول می باشد و کنجد یکی از بهترین مواد غذایی در این زمینه می باشد. در نتیجه با دریافت مقدار مناسبی از فیتواسترول،کلسترول خون کاهش پیدا می کند.

علاوه براین در کنجد ترکیبات گیاهی به نام لیگنان ها وجود دارد که می توانند کلسترول بد خون یا همان LDL را کاهش دهند و به همین جهت به کسانی که نمی خواهند دچار کلسترول بالای خون شوند،پیشنهاد می شود روزانه مواد خوراکی حاوی کنجد مانند بیسکویت کنجدی را فراموش نکنند.

بیسکویت

با مصرف کنجد با پوکی استخوان خداحافظی کنید

اغلب افراد فرض را براین دارند که پوکی استخوان فقط به سراغ زنان کهنسال می رود،در حالی که واقعیت اینگونه نیست و به طور تقریبی از هر 8 مرد بالای 50 سال 1 نفر دچار شکستگی ناشی از پوکی استخوان شده است.
بر اساس مطالعه بر روی این افراد بین دریافت کم مواد معدنی همانند روی با پوکی استخوان رابطه مستقیمی وجود دارد و به مردان سالمند پیشنهاد شده است منابع خوراکی از روی مانند کنجد یا بیسکویت کنجدی را روزانه در سبد خوراکی خود قرار دهند.

معرفی بیسکویت کنجد با طعم هل آوند

بیسکویت

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *