با بیسکویت شهد خرما با کم خونی مبارزه کنید

بیسکویت

بدن انسان برای خون سازی نیاز به 3 ماده فولات،آهن و B12 دارد.در خرما و شهد خرما به اندازه کافی اسید فولیک وجود دارد که یکی از مواد 3 گانه لازم برای خون سازی می باشد.
پس می توانید با مصرف روزانه چند عدد بیسکویت شهد خرما به بدن خود در خون سازی کمک کرده و از کم خونی جلوگیری کنید.

خوردن بیسکویت شهد خرما آسان ترین راه جلوگیری از پوسیدگی دندان

بر اساس تحقیقی که توسط تعدادی متخصص پروتزهای دندانی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صورت گرفته است،تاثیر خرما و شیره خرما بر رشد مهمترین باکتری عامل پوسیدگی دندان بررسی شده است.

بر اساس اطلاعات پزشکی تعدادی از خوراکی ها با ممانعت از رشد و نمو باکتری ها جلوی پوسیدگی دندان را می گیرند.در این تحقیق مکانهایی کشت شده حاوی خرما با استفاده کردن از میوه خرما،شهد خرما و عصاره خرما با غلظت های متفاوت تهیه کردند و سپس باکتری ها را نیز در این مکان ها کشت دادند.

نتایج به دست آمده از این قرار بود که بعد از 1 روز کامل،در مکان هایی که خرما غلظت کمتری داشته،باکتری ها رشد اندکی کرده است،ولی در مکان هایی با غلظت بالاتر خرما این باکتری دیگر نتوانسته بود به رشد خود ادامه دهد.نتایج حاصل از این تحقیق به خوبی گویای این واقعیت می باشد که خرما می تواند نقش یک ماده پیشگیری کننده پوسیدگی دندان را ایفا کند.

همانطور که در آزمایش بالا گفته شد،حتی شهد خرما هم سرعت رشد باکتری ها را کاهش داده است،به همین علت شرکت آوند تمام سعی و تلاش خود را کرده است که در تهیه بیسکویت های خود از مواد سالم و مفید استفاده کند،در نتیجه بیسکویت شهد خرما را به مشتری های خود عرضه کرده است.
بیسکویت

برای تقویت حافظه هنگام مطالعه چه بخوریم؟

خرما و شهد خرما جزء بهترین منابع قندی همانند گلوکز و ساکاروز می باشد و به همین خاطر به عنوان یک ماده انرژی زا معرفی می شود که می تواند انرژی مورد نیاز برای تقویت حافظه و تمرکز را در اختیار مغز قرار دهد.
در نتیجه متخصصین پیشنهاد می کنند که دانش اموزان و کسانی که نیاز به تمرکز در حین مطالعه و یادگیری فراوان دارند،مواد خوراکی که حاوی خرما و شهد خرما هستند را در سبد غذایی خود قرار دهند.به همین خاطر می توان به بیسکویت شهد خرما به عنوان یک ماده غذایی برای تقویت حافظه اشاره کرد.

 

آشنایی با بیسکویت شهد خرما

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *