با مصرف بیسکویت سبوسدار جلوی اشتهای خود را بگیرد

بیسکویت سبوسدار

بیسکویت سبوسدار دایجستیو غنی از فیبر بوده و فیبرها می توانند جلوی اشتهای زیاد شما را گرفته و حس سیر بودن را به شما القا می کنند.
همچنین فیبر بیسکویت دایجستیو باعث ترشح هورمونی به نام کوله سیستوکینین در روده کوچک شده که باعث میشود حس سیر بودن را به مغز ارسال کند.
ترکیب کردن انواع مواد خوراکی حاوی فیبر به شما کمک می کند اشتهای خود را کم کنید و پرخوری نکنید و به همین علت بعد از آن می توانید بر کالری دریافتی بدن تان نظارت داشته باشید.

سبوس به خانواده فیبرها تعلق دارد و کسانی که می خواهند لاغر شوند با مصرف بیسکویت سبوسدار می توانند هرچه سریعتر به لاغرشدن خود کمک کنند و سبوس در لاغری تاثیری مشابه با دیگر فیبرهای طبیعی دارد.

بیسکویت سبوسدار بهترین میان وعده در رژیم لاغری

مطالعات متفاوت نشان داده است که رژیم تغذیه ای بر اساس فیبر،مقدار کالری دریافتی ما را کمتر می کند.

فیبر در بیسکویت سبوسدار،باعث می شود معده شما دیرتر خالی شود و درنتیجه مدت زمانی دیرتری احساس گرسنگی به سراغتان بیاید و کمتر به سمت خوردن تنقلات بروید و راحت تر می توانید رژیم لاغری خودتان را ادامه دهید.

بیسکویت دایجستیو رفیق کم کالری شما

بیسکویت سبوسدار دایجستیو منبعی سرشار از فیبر هست و آرد گندم کامل و سبوس و عصاره مالت در ترکیبات آن به کار رفته است در نتیجه این بیسکویت را به یک میان وعده ای فوق العاده با کالری پایین تبدیل کرده که مناسب بیماران دیابتی و افراد در رژیم لاغری می باشد.

فیبرها موادی بسیار مغذی هستند که بیشتر در مواد خوراکی گیاهی مانند بادام،گردو،انجیر و سبوس وجود دارند.
به طور میانگین بدن شما روزانه به حداقل 25 گرم فیبر نیاز دارد و بهتر است در حالت ایده آل مصرف فیبر به 35 گرم در روز برسانید.بیسکویت سبوسدار به عنوان میان وعده می تواند قسمتی از فیبر مورد نیاز بدنتان را تامین کند.

 

بیسکویت سبوسدار

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *