با مصرف خوراکی های سبوسدار برای لاغرشدن نیاز به گرسنگی کشیدن ندارید

خوراکی های سبوسدار

فیبرها در خوراکی های سبوسدار در زمان لاغرشدن به کمک شما می آیند اما به شرطی که اطلاع داشته باشید چگونه و به چه مقداری فیبر در رژیم روزانه تان قرار دهید.
از تاثیر فوق العاده فیبرها در رژیم های لاغری همه اطلاع دارند و ما در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی در مورد لاغرشدن شرح دهیم تا شما بتوانید سریعتر به وزن ایده آل تان دست یابید.

کدام خوراکی های فیبردار را انتخاب می کنید؟

بهتر است بدانید که تنها فیبرهای طبیعی می توانند در رژیم های لاغری برای رسیدن به وزن ایده آل به شما کمک کنند.در حقیقت بعضی مواد خوراکی مانند شیر که با فیبر غنی شده اند اثر کمی بر روی لاغری دارند.

فیبرهای طبیعی در میوه ها و غلات مانند سبوس گندم و سبوس برنج هستند و یکی از خوراکی های سالمی که سبوس در آن وجود دارد و میتواند به عنوان یک میان وعده در روند رسیدن به وزن مناسب کمک تان کند بیسکویت سبوسدار می باشد.

قرص های سبوس گندم تاثیرات مهمی در رفع یبوست دارند ولی تاثیر آنها در لاغرشدن به اندازه فیبرهای طبیعی نخواهد بود.

در هر وعده غذایی فیبر بخورید یا نه؟

به خاطر اینکه اثرات فیبرها در رژیم لاغری سریعتر نمایان شود،توصیه شده است که در همه وعده های غذایی روزانه تان فیبرها را در الویت قرار دهید.
هر موقع که سبد غذایی متنوعی را در زمان رژیم انتخاب کنید،می توانید اطمینان داشته باشید که انواع فیبرها جذب بدنتان شده است.

چطور فیبرها را درست مصرف کنید؟

در زمان صبحانه،نان سبوسدار و 1 واحد میوه را انتخاب کنید و حتما میوه تان را میل کنید.بین زمان ناهار تا شام ،خوراکی دارای فیبر مانند بیسکویت سبوسدار را از یاد نبرید.
در زمان ناهار و شام سعی کنید به عنوان پیش غذا سالاد سبزیجات را مصرف کنید.می توانید در این وعده ها ماکارونی یا برنج سبوسدار بخورید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *