بروملین در آناناس درمانی طلایی برای مشکلات قلبی

بروملین در آناناس

اگر می خواهید زندگی به دور از بیماری های قلبی داشته باشید،با آناناس دوست شوید.این میوه شگفت انگیز برای بسیاری از بیماری ها و ناراحتی های ما درمانی دارد.
آنتی اکسیدان قوی در آناناس باعث می شود میزان کلسترول را در بدن پایین بیاورد و در نهایت جلوی ناراحتی های قلبی را میگیرد.

آناناس پیشنهادی سالم برای قلب شما

فابرین پروتئینی در بدن انسان می باشد که موجب انعقاد خون می گردد و زیاد شدن چنین ماده ای در خون جلوی جریان خون را گرفته و در حالت بدتر می تواند لخته های خونی را ایجاد کند.اما بروملین در آناناس،فابرین را در خون حل می کند و گردش خون را به حالت عادی برمی گرداند.

در نتیجه موجب می شود خون به آسانی در سراسر بدن به گردش درآید،رگ های خونی که در حال گرفته شدن بودند را باز میکند و از به وجود آمدن لخته در رگ ها پیشگیری میکند.

تعدادی از محققان اثرات بروملین را قابل قیاس با قرص آسپرین می دانند،اگرچه منظور ما این نمی باشد که قرص آسپرین را مصرف نکنید و به جای آن آناناس بخورید.
بهتر است از آناناس و خوراکی های حاوی آناناس مانند بیسکویت آناناس برای حفظ سلامتی خود میل کنید.

آناناس ضد التهاب طبیعی

در مقاله آناناس دارویی طبیعی برای شما در مورد خاصیت رفع التهاب آناناس توضیحاتی داده شد و برای کامل کردن مطلب قبلی در ادامه با ما همراه باشید.
بروملین که به مقدار فراوانی در آناناس موجود می باشد یک ضد التهاب شگفت انگیز است.بدن ما به آسانی قادر است آنزیم بروملین را در خون وارد کند  و موجب می شود فعالیت های شیمیایی سلول ها به صورت نرمال ادامه پیدا کند و در حقیقت از به وجود آمدن التهاب پیشگیری می کند.

تعداد زیادی از افراد به بیماری آرتروز دچار هستند و به خاطر دردهای این بیماری زندگی عادی شان مختل شده است.طبق مطالبی که گفته شد،بروملین به خاطر اثر ضد التهابی می تواند تورم را کاهش دهد و بعد از آن دردهای بوجود آمده از آرتروز را به تدریج کم می کند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *