بیسکویت با طعم موز یک میان وعده سالم

بیسکویت با طعم موز

مروری کوتاه بر تاریخچه بیسکویت

یکی از قدیمی ترین خوراکی های مورد علاقه تمام مردم دنیا بیسکویت می باشند،این خوراکی های دوست داشتنی از چند قرن پیش تولید شده اند و از آن زمان هم مردم تمام دنیا علاقه زیادی به آنها نشان دادند.

در حدود 3 قرن پیش خیلی از افراد دوست داشتند خوراکی سبک داشته باشند و همچنین مدت زمانی طولانی قابلیت نگهداری داشته باشد.

یکی از اهداف اول تولید بیسکویت ها،تهیه یک ماده خوراکی برای نیروی های دریایی بود که نمی توانستند غذاهای تازه مصرف کنند.

بیسکویت با طعم موز

توصیه‌ای به ورزشکاران

بیسکویت ها منابعی پر کالری هستند که در هر 100 گرم آنها بین 350 تا 450 کیلوکالری به بدن شما می رسانند که می توانند به عنوان میان وعده ای سالم مورد توجه ورزشکاران قرار بگیرند.به طور نمونه 6 عدد بیسکویت با طعم موز 230 کیلوکالری از بدن شما را تامین میکند.
بیسکویت شهد خرما و بیسکویت با طعم نارگیل نیز کالری بالایی به بدن شما می رساند و بدن شما را آماده انجام فعالیت های بیشتر و سنگین تر می کند.

 

بیسکویت با طعم موز به عنوان یک میان وعده سالم

یکی از مزایای بیسکویت ها نسبت به دیگر مواد خوراکی مانند کیک و کلوچه این است که رطوبت بیسکویت بسیار پایین هست و به طور معمول رطوبت موجود در آنها کمتر از 3 درصد می باشد،اغلب میکروارگانیسم ها امکان رشد در این محیط را ندارند و در نتیجه دچار کپک زدگی و فساد زودرس نمی شوند.

آوند،روغن به کار رفته در بیسکویت ها را از نوع روغن بدون ترانس انتخاب کرده است تا محصولی هر چه سالم تر به دست عموم مردم برسد.

 

مصرف بیسکویت به چه افرادی توصیه نمی شود

بیسکویت هایی که با آرد گندم درست می شوند برای کودکان زیر 7 ماه پیشنهاد نمی شود.همچنین مصرف بیسکویت برای کودکان 3 یا 4 ماهه نیز ممکن است آنها را دچار اسهال مزمن کند.بیسکویت شکلاتی برای کودکان بیش فعال نیز پیشنهاد  نمی شود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *