بیسکویت دایجستیو بهترین منبع انرژی عضلات بدن شما

بیسکویت

نان گندم کامل و سیب زمینی و بیسکویت های دایجستیو بهترین خوراکی ها با تولید انرژی دیرسوز می باشند.

بیسکویت دایجستیو علاوه براینکه انرژی عضلات بدن شما را بوسیله گلوکز تامین می کنند،همچنین فرآیند هضم کندتری نسبت به بقیه کربوهیدرات ها دارد.

چونکه مقدار فیبر در این مواد خوراکی زیاد میباشد،مدت زمان هضم غذا در مقایسه با بقیه کربوهیدرات ها بیشتر می باشد.

وقتی که سرعت ورود کربوهیدرات حاصل از مصرف بیسکویت سبوسدار به خون کاهش پیدا کند،به همان مقدار سوخت برای زمان بیشتری برای بدن باقی می ماند.در نتیجه منجر به این موضوع می شود که از نظر ذهنی مدت زیادتری هوشیار باشید و امکان افزایش فشار تمرین ها برای شما امکان پذیر باشد.

برند آوند با تولید انواع بیسکویت مانند بیسکویت زعفرانی،بیسکویت کنجد و طعم هل،بیسکویت با شهد خرما انواع ذائقه ها را مورد توجه قرار داده است. تمامی بیسکویت های برند آوند از روغن بدون ترانس تهیه شده اند و آوند حداکثر سعی خود را در تولید محصولی سالم را برای مصرف کننده در الویت قرار داده است.

 

بیسکویت دایجستیو

 

چرا بیسکویت سبوس دار محبوب شده است؟

بیسکویت سبوس دار به خاطر وجود سبوس موجود در آرد بیسکویت دارای فیبر زیادی می باشد که فیبر برای سلامت قلب و عروق و همچنین برای دستگاه گوارش فواید زیادی دارد.

دلیل اصلی که سبوس برای بدن شما فواید فراوانی دارد به علت سرشار بودن سبوس از ویتامین های گروه B مانند B1 است.ویتامین B1 یا تیامین در بدن انسان به هضم و جذب موادغذایی و تبدیل آن ها به انرژی کمک می کند.

همچنین ویتامین B1 موجود در سبوس یکی از مواد مهم و ضروری برای انتقال پیام عصبی بین سیستم اعصاب مرکزی و مغز می باشد.

به چه کسانی مصرف خوراکی های سبوس دار توصیه می شود؟

توصیه متخصصان تغذیه به استفاده از خوراکی های پرفیبر مانند بیسکویت سبوس دار از سال ها پیش مطرح بوده است به ویژه به کسانی که فعالیت بدنی کافی ندارند مانند شهرنشینان کم تحرک.

آشنایی با بیسکویت سبوسدار

بیسکویت

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *