بیسکویت زعفرانی دارویی نشاط‌ آور که می تواند عامل موثری در درمان افسردگی باشد

بیسکویت

احساس افسردگی و غمگین بودن یک عکس العمل ما در برابر مشکلات پیش آمده در زندگی می باشد.اگر این احساس فقط در یک روز تکرار شود جای نگرانی فراوانی نیست،اما اگر احساس افسردگی در چند روز یا چند هفته همراه شما باقی بماند حتما نیاز دارید که به یه دکتر مراجعه کنید.

 

در جهان بیش از 340 میلیون نفر دچار افسردگی هستند که در نتیجه این بیماری را جز یکی از شایع ترین مشکلات روحی و روانی در همه کشورها قرار می دهد.
در نگاه اول این بیماری در پاره ای از جهات شباهت فراوانی با بیماری های ناشی از اضطراب دارد و تشخیص آن از دیگر بیمارهای روحی نیاز به بررسی بیشتر رفتارهای فرد می باشد.

درمان افسردگی بدون مصرف دارو با بیسکویت زعفرانی

عضو هیات علمی دانشكده داروسازي علوم پزشکی مشهد می گوید : کروسین اصلی ترین قسمت در زعفران می باشد که در یک تحقیق تاثیرات آشکار درمانی کروسین در درمان افسردگی و کاهش اضطراب ثابت شده است.

آوند با تولید بیسکویت زعفرانی سعی کرده علاوه بر طعم خوشمزه،فواید و خواص زعفران را نیز به مشتری ها ارائه کند و زعفران موجود در بیسکویت زعفرانی نیز می تواند فواید درمانی در افسردگی را داشته باشد.
این عضو هیئت علمی در ادامه سخنانش گفت: بر اساس پژوهش های جدید زعفران در مداوا افسردگی و همچنین در ممانعت از پیشرفت آلزایمر و همچنین در درمان بیماری های روحی و روانی قدرتی درمانی برابر با داروهای متداول موجود در بازار را دارا می باشد.

بیسکویت زعفرانی می‌تواند جایگزین داروهای ضد‌افسردگی باشد

زعفران به طور کلی نشاط آور و ضدافسردگی می باشد و در ترکیبات برخی داروها در کشورهای اروپایی به عنوان مکمل ضد افسردگی استفاده می شود.پس شما می توانید با مصرف بیسکویت زعفرانی به عنوان میان وعده،از این مکمل ضد افسردگی بهره ببرید.
بر طبق آخرین تحقیقات کروسین و سافرانال موجود در زعفران عملکردی شبیه به داروی فلوکستین دارد و جلوی جذب دوپامین را می گیرد و به این روش تاثیر ضد افسردگی خود را بر روی بدن افراد می گذارد.

آشنایی با بیسکویت زعفرانی آوند

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *