سفر خود را با خوراکی سالم بیمه کنید

خوراکی سالم

سفر کردن یکی از بهترین تفریحات بشر امروز می باشد و یکی از مواردی که لازم است همه افراد در سفر خود به آن دقت کافی داشته باشند،مسئله تغذیه در زمان سفر می باشد.
با رعایت نکردن یک مسئله ساده تغذیه ای ممکن است هر فرد دچار یک بیماری شده و لذت یک سفر تبدیل به یک خاطره تلخ برای او بشود.

پیش از یک سفر لازم است مواردی را در نظر داشته باشیم مانند خرید بلیط،آماده کردن وسایل سفر و غیره.اما یکی از مواردی که نیاز هست به آن دقت کنید و سفر لذت بخشی را حین رسیدن به مقصد برایتان به همراه می آورد،تغذیه از خوراکی های سالم در طول راه می باشد.

اگر به تغذیه در حین سفر اهمیت داده نشود و می تواند باعث مسمومیت های غذایی یا دیگر بیماری ها شده و لذت سفرتان را از بین ببرد.

در بعضی وقت ها در سفر ممکن است به غذا میل نداشته باشید،در این زمان چند عدد بیسکویت می تواند به عنوان یک میان وعده برای سیر کردن چند ساعته شما مفید باشد.
با توجه به مضرات روغن ترانس به این نکته توجه کنید که بیسکویتی انتخاب کنید که در تهیه آن از روغن بدون ترانس استفاده شده باشد.

اگر در حال آماده شدن برای سفر هستید،برای خودتان یک لیست از وسایل مورد نیاز تهیه کنید و بعد تک تک وسیله ها را چک کنید که موردی جا نماند و وسیله اضافه و غیرضروری با خودتان نبرید.

 

خوراکی سالم در سفر

بهترین خوراکی ها در سفر کدام اند؟

به عنوان یک اصل،خوراکی ها و مواد غذایی ساده مانند پنیر بسته بندی شده و بیسکویت و میوه و آب سالم را همواره در سفر همراه خود داشته باشید.مصرف مواد غذایی گفته شده رژیمی سالم و به دور از چربی و فشار خون را برای همه افراد ممکن می سازد.

همیشه در طول سفر مواد خوراکی مانند شکلات و بیسکویت همراه خودتان داشته باشید.

میان وعده های دارای کربوهیدرات مانند کیک و بیسکویت را در الویت مصرف خود قرار دهید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *