صبحانه ساده و خوشمزه چی بخوریم؟

صبحانه ساده

هر کدام از ما زندگی مخصوص به خود را داریم که باعث می شود کیفیت صبحانه مان تحت تاثیر قرار بگیرد اما نکته ایی که بسیار مهم می باشد این است که صبحانه مان را در هر موقعیتی بخوریم و بی خیال آن نشویم.

صبحانه مهمترین وعده غذایی شما می باشد،از دلایل اهمیت صبحانه خوردن می توان به تاثیر صبحانه در کنترل وزن مناسب و کاهش بیماری های قلبی اشاره کرد.

صبحانه ایده آل برای افرادی که غلات دوست ندارند

اگر غلات صبحانه را دوست ندارید و وقتی که یک ظرف غلات با شیر مخلوط شده شما را به یاد دوران بچگی و صبحانه خوردن اجباری میاندازد،می توانید جایگزین های بهتری را پیدا کنید.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که بیسکویت های مصرفیتان در طول هفته بهتر است  از روغن های بدون ترانس تهیه شده باشند.

در صورتی که به دنبال انرژی زیاد با کالری به نسبت فراوان هستید می‌توانید از بیسکویت شهد خرما یا بیسکویت کنجد و شوید استفاده کنید.

نظر متخصص تغذیه چیست؟

پیشنهاد متخصصین تغذیه به شما این است که مواد غذایی سبوس دار مانند انواع تغذیه های سبوس دار را برای صبحانه خود انتخاب کنید،بعنوان نمونه بیسکویت سبوس دار زمان طولانی تری در معده باقی می ماند و حس سیری طولانی‌تری را به شما القا می کنند.

صبجانه ساده

صبحانه ایی برای کمک به کاهش وزن

همچنین میتوانید از یک لیوان شیر نیز در کنار صبحانه خود استفاده کنید که همچنین خوردن صبحانه خود را لذت بخش تر کرده و از فواید شیر همچون کاهش وزن و حفظ وزن مناسب نیز بهره ببرید.

اگر دوست ندارید هر روز نان بخورید می توانید بیسکویت سبوس دار را به جای آن استفاده کنید.

می توانید با قراردادن بیسکویت سبوس دار آوند در سبد غذایی خود به عنوان صبحانه هم از فواید سبوس بهره برده و هم بیسکویت سالم و بدون روغن ترانس را میل کنید.

بیسکویت سبوس دار لاغر کننده شگفت انگیز

برای اینکه تناسب اندام خود را حفظ کنید در صبحانه خود انواع غلات را قرار دهید.از نان های سبوس دار تا بیسکویت سبوس دار را در وعده صبحگاهی خود از یاد نبرید.زیرا بیسکویت سبوس دار حس سیری طولانی تری در شما ایجاد می کنند،شما در وعده های ناهار و شام غذا کمتری و در نتیجه کالری کمتری به بدن خود میرسانید و تناسب اندام شما را حفظ می کنند.

 

آشنایی با بیسکویت سبوسدار آوند

 

بیسکویت سبوسدار

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *