نیاز بدن تان را به فیبرها با بیسکویت سبوسدار همراه با شیر پاسخ دهید

بیسکویت سبوسدار

فیبر موجود در خوراکی های سبوسدار فواید گوناگونی دارد،نقش کاهشی در چربی خون بازی می کنند یا حتی قادر هستند شما را در مقابل بیماری هایی مانند سرطان کولون محافظت نمایند.

فیبرها متعلق به کربوهیدرات پیچیده می باشند که هضم نمی شوند و به جریان خون هم وارد نمی شوند.با وجود فواید فراوان فیبرها چگونه می توان مقدار بیشتری از فیبرها را دریافت کرد؟

البته منظور این نیست که به طور مثال یکدفعه 1 کیلو میوه را بخورید یا یک بسته بیسکویت سبوسدار را در عرض 10 دقیقه میل کنید تا نیاز بدن تان به فیبر را جواب دهید.

عادت به گذاشتن خوراکی های فیبردار در مصرف روزانه می تواند کار راحتی باشد،در این مقاله 2 روش ساده برای تامین فیبر زیادتر به شما معرفی می شود.

2 روش برای مصرف بیشتر فیبرها در رژیم روزانه

 

1-در محل کارتان خوراکی های غنی از فیبر بخورید

بسیاری از افراد در اول صبح به خاطر کمبود زمان،صبحانه نمی خورند و به سرکار خود می روند.اگر شما هم جز این افراد هستید پس لازم است خوراکی های حاوی فیبر را با خودتان به محل کار ببرید.

به این خاطر بهتر است شب قبل در یک ظرف شیر بریزید و در یک ظرف بیسکویت سبوسدار را قرار دهید.وقتی که سرکار هستید همان زمان که دارید کارتان را انجام میدهید،شیر و بیسکویت سبوسدار را میل کنید.

2-مصرف خوراکی های حاوی غلات کامل را از یاد نبرید

 

برای اینکه بتوانید فیبر بیشتری به بدن تان برسانید لازم است مصرف نان سفید و برنج سفید را کم تر کنید و به سمت استفاده از غلات کامل بروید.با این حال که این مواد خوراکی طرفداران زیادی دارد اما از نظر میزان فیبر بسیار فقیر هستند.

به جای نان سفید،نان های سبوسدار را انتخاب کنید، ماکارونی ساخته شده از آرد کامل را میل کنید.بیسکویت سبوسدار را به عنوان عصرانه تان قرار دهید.

بسیاری از افراد می گویند که مزه ماکارونی ساخته شده از آرد کامل مزه جالبی ندارد،اما بدن شما به فیبر این مواد خوراکی نیاز دارد،پس بهتر است همراه با بقیه وعده های غذایی تان کم کم این مواد خوراکی را مصرف کنید تا به مزه آن ها عادت کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *