هنگام گرسنگی بین وعده های غذایی چی بخوريم؟

میان وعده

اگر دوست دارید با خوراکی سالم برای استفاده کردن در محل کارتان یا تحصیل تان آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.ما در نوشته زیر فواید بیسکویت را به عنوان یک میان وعده برایتان شرح می دهیم.

به احتمال قوی در طول 8 ساعت کار کردن روزانه احساس گرسنگی به سراغتان آمده و شما را وسوسه می کند که به سمت خوردن انواع تنقلات مختلف ببرد که به احتمال فراوان خوراکی های ناسالمی را انتخاب می کنید.اما شما می توانید برای میان وعده های خود از قبل برنامه ریزی کنید و میان وعده ای سالم مانند آجیل،بیسکویت یا میوه ها را انتخاب کنید.

طبق تحقیقات انجام شده اگر هر 4 ساعت یکدفعه میان وعده ای سالم میل کنید،سوخت ساز بدن تان به طور صحیح انجام می شود و مقدار انرژی بدن تان همیشه در سطح بالایی باقی می ماند که در نتیجه شما بتوانید بدون احساس گرسنگی به کار خود ادامه دهید.میان وعده

 

چند قانون طلایی در مورد میان وعده ها

1-وقتی احساس گرسنگی می کنید،میان وعده بخورید

به دلیل اینکه بین وعده های غذایی فاصله زمانی طولانی وجود دارد،پیشنهاد می شود زمانی که از وعده غذایی تان نزدیک به 4 ساعت گذشته است و احساس گرسنگی به سراغ تان آمده است،حتما یک میان وعده مقوی و سالم مانند گردو،بادام یا بیسکویت سبوسدار را میل کنید،فیبر موجود در بیسکویت سبوس دار احساس سیری طولانی تری برای شما ایجاد می کند.

همچنین شرکت آوند در تولید بیسکویت سبوسدار از روغن بدون ترانس بهره برده تا حداکثر سلامت محصول خود را تضمین کند و سپس محصول را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
2-زمانی که ناراحت و عصبی می شوید به سراغ میان وعده خوردن نروید

حتما شما هم در مواقعی پیش آمده است که ناراحتی یا عصبی شده اید و فورآ شروع می کنید به خوردن هر ماده غذایی که روی میزتان یا داخل یخچال وجود دارد،به دلیل اینکه خوردن به طور موقت و لحظه ای به شما آرامش می دهد اما برای سلامت خود بهتر است جلوی این عادت خود را بگیرید و از میان وعده ای استفاده کنید.

 

معرفی بیسکویت سبوسدار

بیسکویت

1 پاسخ

فعالیت‌ها و بازتاب‌ها

  1. […] و آنفولانزا با قرار دادن این ماده خوراکی در سبد میان وعده غذایی خودتان به سیستم ایمنی بدن خود کمک […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *