چای و بیسکویت 2 دوست جدا نشدنی

چای و بیسکویت

چای،نوشیدنی که ایرانی ها بسیار طرفدار آن هستند و هر روز آن را مصرف می کنند.مصرف چای حداقل از 2 قرن پیش در ایران رواج داشته است.می خواهیم یکی از بهترین خوراکی هایی که با چای می توان مصرف کرد را در ادامه با هم بررسی کنیم.

چای تنها نوشیدنی است که بعد از یک روز کاری می تواند خستگی را از بدنمان بیرون کند.یک لیوان چای یکی از بهترین آرامش بخش های زندگی ماست.
ولی بیشتر اوقات هنگامی که درحال ریختن چای در لیوان تان می باشید،ناگهان حواستان به خوراکیهای دیگر پرت میشود و به این فکر فرو می روید که کدامیک برای شما سالمتر است.حواستان به خوراکیهای دیگر پرت میشود
در یک سمت قند و در سمت دیگر چند عدد بیسکویت و خرما منتظر شما هستند.کدام را برای خوردن انتخاب می کنید؟

بیسکویت

همیشه چای یک بهانه برای دورهمی هاست

بیسکویت و چای میان وعده ای سالم می باشد که در تعداد زیادی از کشورها به عنوان عصرانه مصرف می شود و طرفداران فراوانی دارد.

زندگی با نوشیدنی ها لذت بخش تر می شود،نوشیدنی ها در هر زمان و در هر مکان مورد توجه ما هستند.چه روزهای داغ تابستان باشد که یک لیوان آب سرد،جانی تازه و دوباره به ما می دهد یا یک لیوان چای در کنار بیسکویت در سرمای زمستان،گرمای لذت بخشی را برایمان به ارمغان می آورد.

نوشیدنی ها لذت بخش ترین بهانه برای دورهمی ها هستند.نوشیدنی ها اولین گزینه های ما برای پذیرایی از مهمان هایمان هستند و چای به همراه بیسکویت می تواند گزینه ثابت دورهمی ها و جلسه های رسمی و غیررسمی باشد.

واضح است سلامتی ما به شرط استفاده از نوشیدنی های و خوراکی های سالم می باشد.
طبق داده های مستند،چای حتی بیشتر از آب در بین ایرانیان مصرف می شود و بهانه دورهمی ها،نوشیدنی گوارا برای از بین بردن خستگی ها است و به هر علت که وارد سرزمین ما شده است اکنون صدرنشین نوشیدنی ها در میان ایرانیان ایستاده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *