چند خاصیت بیسکویت نارگیلی که واقعا باورتان نمی شود

بیسکویت

بیسکویت نارگیلی به کارکرد بهتر گوارش بدن ما کمک می کند،در حقیقت موجب می شود که هضم و جذب غذا در دستگاه گوارش معده و روده با سرعت بیشتری انجام شود.

این نوع بیسکویت به علت غنی بودن از اسیدهای چرب زنجیره کوتاه به راحتی در معده هضم میشود،در نهایت می تواند کمک کننده برای هضم دیگر غذاها باشد.

مهار گرسنگی با فیبر بیسکویت نارگیلی

فیبر موجود در ترکیبات نارگیل با فیبر سبوس گندم و سبوس جو برابری می کند و می تواند بخش مهمی از فیبر بدن را تامین کند.بیسکویت طعم نارگیل به نسبت از فیبر مناسبی در ترکیبات خود بهره برده است و می تواند گرسنگی شما را برای مدت زمان مناسبی رفع کند.

بیسکویت نارگیلی

 

بیسکویت نارگیلی بمب انرژی بدن شما

چربی نارگیل یک چربی اشباع امن است که کلسترول خون را تنظیم می کند که انرژی فراوانی به بدن شما می رساند،
هر 100 گرم بیسکویت طعم نارگیل  نزدیک به 460 کیلو کالری به بدن شما می رساند،با این مقدار کالری بالایی که در اختیار بدنتان قرار می دهد شما می توانید بعد از آن به ادامه فعالیت های روزمره خود ادامه دهید.

 

بیسکویت نارگیلی میان وعده سالم برای افزایش آهن بدن شما

اگر شما کمبود آهن دارید هر 100 گرم نارگیل تقریبا 13 درصد نیاز روزانه بدنتان به آهن را در اختیارتان قرار می دهد،البته 6 عدد بیسکویت نارگیلی که معادل با 100 گرم بیسکویت میباشد،به نیمی از این مقدار آهن روزانه دست می یابید،درنتیجه بدن شما 6 درصد آهن موردنیاز خود را بدست می آورد.

بیسکویت نارگیلی برای مقابله با سرماخوردگی کمک می کند

آهن موجود در نارگیل تاثیرات فراوانی بر بدن ما می گذارد از جمله تقویت دستگاه ایمنی هر فرد برای مقابله با بسیاری از بیماری ها و همچنین نارگیل تاثیرات ضد ویروسی شگفت انگیزی را بر بدن شما میگذارد.بیسکویت نارگیلی نیز حاوی آهن می باشد پس برای پیشگیری از مبتلا شدن به بیماری هایی نظیر سرماخوردگی و آنفولانزا با قرار دادن این ماده خوراکی در سبد میان وعده غذایی خودتان به سیستم ایمنی بدن خود کمک کنید.

 

معرفی بیسکویت با طعم نارگیل آوند

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *