3 دلیل برای خوردن بیشتر بیسکویت پرتقالی

بیسکویت پرتقالی

خوراکی هایی مثل بیسکویت که شاخص قندی بالایی دارند در برابر مواد خوراکی که شاخص قندی کمتری دارا هستند،تاثیر بسیار سریعتری بر روی گلوکز خون دارند که در نتیجه گلیکوژن عضلات بدن هر فردی را با سرعت بیشتری جایگزین می کنند.

در طی تمرینات ورزشی سبک و یا پس از آن مصرف مواد خوراکی مثل بیسکویت پرتقالی که باعث زیادشدن مقدار گلوکز خون شده و باعث تحریک انسولین می شود،گزینه ایی به مراتب مناسب می باشد.

بیسکویت پرتقالی

1-بیسکویت پرتقالی سرشار از فیبر

یکی از فواید بیسکویت پرتقالی که بهتر است آن را یادآوری کنیم مقدار فیبر بالای آن می باشد.فیبر بالای آن باعث کم شدن کلسترول خون می شود و باعث می شود جلوی تصلب شرایین را بگیرد.

برند آوند با بهره گیری از آخرین سخت افزار های روز دنیا از کمپانی ورنر فلایدر آلمان توانسته به عنوان اولین شرکت تولید‌کننده بیسکویت نوع سخت در اصفهان معرفی گردد.شرکت آوند با بهره از مواد اولیه سالم و طبیعی، تمامی بیسکویت های تولید شده خود را با استفاده از روغن بدون ترانس در اختیار تمام افراد قرار می دهد.
فیبر موجود در بیسکویت با طعم نارگیل و بیسکویت کنجد و شوید مقداری کم ولی مفید را در اختیار بدن شما قرار می دهند.

2- فیبر بیسکویت پرتقالی کنترل کننده قند خون افراد

فیبر بیسکویت پرتقالی، قند خون افراد را کنترل می کند،به این خاطر است اگر طبق یک رژیم تغذیه مصرف شود می تواند به عنوان یک میان وعده سالم انتخاب گردد.

 

3- با فیبر بیسکویت پرتقالی،سرطان را از خود دور کنید

نکته دیگری که در خصوص فیبر بیسکویت قابل ذکر می باشد این است که فیبر می تواند بعضی از ترکیبات شیمیایی را که منجر به سرطان روده می شوند را از بین برده و این ترکیبات خطرناک را از سلول های روده شما دور کند و به این ترتیب احتمال ابتلا به سرطان روده را پایین میآورد.

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *